Proč lidé pobírají nižší důchod, než na který mají nárok?

Slepě státu věříme, že v případě čerpání důchodu dostaneme přesně vyměřenou částku, na kterou máme nárok.

Realita je však bohužel jiná.

Nepřicházejte zbytečně o své peníze!

Ukážeme Vám, že ačkoliv to může znít neuvěřitelně, pr…….

 

Zajímá Vás důchod, ale nevíte, co si pod tím představit? 

 

Blížíte se důchodovému věku, jste podnikatel, student či v aktivním důchodu? Víte, jak si vypočítat, na jakou výši dávky máte nárok? Máte pocit, že jste o část peněz, na které máte nárok, ošizeni? Nevíte si rady?

Nebojte, jsme tady pro Vás a máme řešení, a to v podobě e-Booku zcela zdarma. Co to znamená a co Vám to přináší?  Naše e-Booky, jsou přizpůsobeny pro každého.

  • Provedou Vás světem důchodové problematiky, rychle a přehledně. Pro Vás je to ušetřený čas.
  • Modelové příklady, díky kterým dostanete přesný návod, jak dosáhnout Vašeho „ideálního“ důchodu. 
  • Ušetříte si čas i starosti
  • Je opravdu PRO KAŽDÉHO – pokrýváme kategorii 18 až věk – dokud budete pobírat důchod.
  • ZDARMA

Co je v tomto e-Booku zdarma? Vše co potřebujete znát. Dozvíte se, proč je důležité důchod řešit. Pomůže Vám se zorientovat v nepřehledném důchodovém systému.

I vy tak můžete čerpat z našeho know-how a zkušeností. Naučíte se základní pojmy, které jsou s problematikou důchodu spojené a vysvětlíme si rozdíly mezi jednotlivými pilíři.

 

Na tuto stránku jsem narazila náhodu po smrti mého tatínka. Hledala jsem obecné informace o sirotčím a vdoveckém důchodu, jelikož jsme se dostali do obtížné situace.

Do tohoto okamžiku jsme netušili, co bude takový důchod obnášet a jestli vůbec má cenu si o něj žádat.

Díky podrobné analýze specialistů z České penzijní správy jsme zjistili na jakou výši důchodu mohu dosáhnout a za jakých podmínek. O analýzu jsem zažádala po přečtení základního e-Booku.

Bylo to nesmírně nápomocné vzhledem k tomu, jakou těžkou chvíli jsme prožívali.

I přestože jsem již veškeré potřebné informace získala, o rok později jsem se na stránkách objevila znovu. Moje babička se mi přiznala o výši svého starobního důchodu, který byl překvapivě nízký.

Tentokrát jsem si stáhla e-Book a pomocí jednoduché tabulky, nacházející se v knize, jsem vypočítala babičce daleko vyšší částku. Díky tomu má moje babička o tisíc korun vyšší důchod.

To je má zkušenost.

Jana

Na našem portálu máte možnost získat exkluzivní odborné e-Booky, které jsou zaměřeny na konkrétní skupiny občanů, ve kterých už se nacházejí odborné informace a praktické pokyny, jak postupovat v případě, že si chcete zajistit maximální možnou výši svého důchodu.

Pokud Vás zajímá více, stačí, když si jej stáhnete.